Dyrektor szkoły: mgr Anna Filar
Wicedyrektor szkoły: mgr Bernadetta Maguda
Brożek Marta – przyroda, technika, świetlica, (asystent wychowawcy kl. 6a)
Drwal Beata – ed. wczesnoszkolna, (wychowawca kl. 3b)
Filar Anna – ed. wczesnoszkolna, religia, biblioteka
Fryczek Magdalena – matematyka, (wychowawca kl. 6a)
Kalita Urszula – język angielski, (wychowawca kl. 5a)
ks. Kłębczyk Dawid – religia, (asystent wychowawcy kl. 1a)
Korona Arkadiusz – historia
Kuczera Agnieszka – nauczyciel wspomagający, (asystent wychowawcy kl. 4b)
Kukułka Małgorzata – język polski, logopedia, (wychowawca kl. 8a)
Kupczyk Urszula – ed. wczesnoszkolna, plastyka, (wychowawca kl. 2b)
Kwiek Łukasz – informatyka, robotyka, (asystent wychowawcy kl. 7a)
Maguda Bernadetta – geografia
ks. Michalik Tadeusz – religia, (asystent wychowawcy kl. 3a)
Musiał Violetta – ed. wczesnoszkolna, (wychowawca kl. 1b)
Nasiadka Agnieszka – matematyka, (wychowawca kl. 4a)
Niedźwiecka Regina – matematyka, WdŻwR, (asystent wychowawcy kl. 8b)
Ochał Marcin – wychowanie fizyczne, EDB, (asystent wychowawcy kl. 6b)
Onak Lucyna – język polski, (wychowawca kl. 7a)
Orczyk Iwona – język polski, logopedia, (wychowawca kl. 5b)
Ostrowska Iwona – wychowanie fizyczne, (asystent wychowawcy kl. 4a)
Pamuła Małgorzata – muzyka, (asystent wychowawcy kl. 1b)
Półtorak Dominika – wychowanie fizyczne, (asystent wychowawcy kl. 2b)
Przeszłowska Marta – plastyka, biblioteka, (asystent wychowawcy kl. 2a)
Seruś Mieczysława – biologia, chemia, (wychowawca kl. 4b)
Seruś Stanisław – matematyka, fizyka, (wychowawca kl. 6b)
Sołtys Elżbieta – ed. wczesnoszkolna, (wychowawca kl. 1a)
Stechnij Natalia – język angielski, (asystent wychowawcy kl. 3b)
Styszko Alina – ed. wczesnoszkolna, (wychowawca kl. 3 a)
Trojak Agnieszka – język niemiecki, (asystent wychowawcy kl. 5a)
Tyńska Renata – pedagog szkolny / specjalny, (asystent wychowawcy kl. 8a)
Woźniak Agnieszka – wos, historia, (asystent wychowawcy kl. 5b)
Wzorek Monika – język angielski, (wychowawca kl. 8b)
Ziaja Teresa – ed. wczesnoszkolna, (wychowawca kl. 2a