W odpowiedzi na apel osób pragnących pomóc misjonarzowi z Tarnowa, w październiku 2018 r. w naszej szkole została przeprowadzona akcja charytatywna. Szkolny Klub Wolontariusza zorganizował zbiórkę artykułów szkolnych, które zostaną przekazane księdzu Pawłowi Jakóbowi- tarnowskiemu kapłanowi, który przebywa na misji w Beninie i tam pracuje z dziećmi. Uczniowie w Afryce potrzebują zeszytów, bloków rysunkowych, piór, długopisów, kredek, farb, ołówków, piórników, plecaków itp. I wszystko to znalazło się wśród darów uczniów naszej szkoły dla rówieśników z innego kontynentu. Za wszelkie przejawy dobrego serca i wsparcie misji bardzo wszystkim uczniom i ich rodzicom dziękuję.

Grażyna Potępa- opiekun SKW

Realizując wymogi rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), Szkoła Podstawowa im. hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowcu pragnie przekazać Państwu informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych w SP Tarnowiec , jak również poinformować o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. Używamy plików cookies, Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat cookies. polityka prywatności .

  Akceptuję cookies dla tej witryny.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk