A A A

Wystartował konkurs Empiku „1000 powodów, by czytać”, w którym nasza szkoła może wygrać 1000 nowych książek (wartość nagrody to 25 000 zł) oraz czytniki e-booków, by poszerzyć swój biblioteczny księgozbiór.

Dodatkowo w tej edycji „1000 powodów, by czytać” Empik przekazuje szkołom darmowy dostęp do audiobooków i e-booków w aplikacji Empik Go celem udostępnienia jej rodzicom/opiekunom uczniów i nauczycielom.

Pierwszy etap konkursu to wykonanie dwóch prac:

1. pracy plastycznej ilustrującej hasło „1000 powodów, by czytać” wykonanej grupowo przy użyciu minimum 1 surowca wtórnego, techniką dowolną, format pionowy minimum A2 lub większy oraz

2. pracy literackiej: „Odpowiedz w imieniu Twojej szkoły, zaczynając zdanie od słów: „Czytam, bo…” (tekst max 400 znaków).

Prace literackie można przesyłać na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub do nauczycieli języka polskiego.

Termin nadsyłania prac upływa 21 października!

Najbardziej kreatywna, kolorowa, pomysłowa praca plastyczna (wykonana grupowo) oraz najlepszy, najciekawszy tekst literacki, po weryfikacji przez komisję konkursową będą reprezentowały naszą szkołę w rywalizacji o główną nagrodę!!!

Zapraszam Wszystkich do wspólnej zabawy :)

Kod do aplikacji Empik Go przesłany zostanie indywidualnie do wszystkich rodziców/opiekunów oraz nauczycieli.

Realizując wymogi rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), Szkoła Podstawowa im. hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowcu pragnie przekazać Państwu informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych w SP Tarnowiec , jak również poinformować o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. Używamy plików cookies, Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat cookies. polityka prywatności .

  Akceptuję cookies dla tej witryny.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk