A A A

Przy naszej szkole pojawi się pojemnik na plastikowe nakrętki - metalowe serce.

Ekologiczne i charytatywne serce na nakrętki już powstaje w naszej szkole. Okres pandemii to czas wytężonej pracy pracowników szkoły. Bardzo ochoczo wykonują prace, by tym samym przyczynić się do pomocy chorym dzieciom z naszej szkoły i miejscowości.

Do kosza w kształcie serca można wrzucać wszystkie plastikowe nakrętki: od butelek, mleka, itp. Ważne by nie było w nich elementów papierowych.

Już niedługo wszyscy mieszkańcy Tarnowca i okolic będą mogli również wesprzeć nasza akcję i wrzucać nakrętki. 

 

Realizując wymogi rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), Szkoła Podstawowa im. hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowcu pragnie przekazać Państwu informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych w SP Tarnowiec , jak również poinformować o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. Używamy plików cookies, Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat cookies. polityka prywatności .

  Akceptuję cookies dla tej witryny.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk