Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców zakończyły się ogromnym sukcesem dla naszej szkoły. Drużyna w składzie Piotr Buzowski i Michał Stosur zwyciężyła w rywalizacji drużynowej.
Dodatkowo obaj zawodnicy osiągnęli świetne wyniki w grze indywidualnej – Piotr Buzowski zajął 1 miejsce, a Michał Stosur 2 miejsce.
Dzięki tym wynikom nasi reprezentanci awansowali do Finału Powiatu w tenisie stołowym zarówno w grze indywidualnej, jak i drużynowej.
Gratulujemy awansu!
Finał odbędzie się już 2 grudnia w Tuchowie. Trzymamy kciuki za naszych zawodników!
Całej ekipie dziękujemy za wspaniałą reprezentację szkoły.

szkola@sptarnowiec.pl



