A A A

7 marca 2024 roku w ramach Dnia Otwartego gościliśmy w naszej szkole przyszłorocznych pierwszoklasistów z Rodzicami. Dzieci zwiedzały szkołę i z zainteresowaniem uczestniczyły w różnych warsztatach. W czasie zajęć świetnie się bawiły i zdobywały nowe wiadomości oraz umiejętności. Dzieci poznając szkołę od środka – miały okazję przekonać się, że naukowe eksperymenty warto przeżyć, zabawy z językiem angielskim to ciekawy wstęp do przyszłych lekcji. Zdecydowanie zainteresowanie wzbudziły zajęcia z robotyki, samodzielne konstruowanie z klocków i współpraca z komputerem. Pokazy sprawności sportowej starszych koleżanek na Sali gimnastycznej niewątpliwie pozwolą na podjęcie decyzji czy ja też spróbuję zmierzyć się ze swoim talentem sportowym? Świetlica i biblioteka zaprosiła do zajęć artystycznych, a sala sensoryczna czarowała bajkową atmosferą. Sympatycznych przedszkolaków serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy od pierwszego września do naszej szkoły.

Realizując wymogi rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), Szkoła Podstawowa im. hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowcu pragnie przekazać Państwu informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych w SP Tarnowiec , jak również poinformować o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. Używamy plików cookies, Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat cookies. polityka prywatności .

  Akceptuję cookies dla tej witryny.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk