A A A

W tym tygodniu odbyły się w naszej szkole eliminacje do Gminnego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem „Poezjo, moja poezjo…”. Zadaniem uczestników była prezentacja wybranych przez siebie wierszy dwóch poetów: Józefy Frysztakowej oraz dowolnego twórcy. Po wysłuchaniu pięknych recytacji jury konkursowe wybrało uczniów, którzy będą reprezentować naszą szkołę w Gminnym Konkursie, wyłonieni uczniowie to:

1. Aleksandra Bigos, Diana Dobosz, Jagoda Wójcik i Filip Smoła – reprezentanci klas 1 – 3;

2. Agata Tofilska i Martyna Kurek – reprezentanci klas 4 – 8;

3. Dominika Szczerba i Dorota Skórka – reprezentanci klas 7 – 8.

Wszyscy uczestnicy konkursu odebrali okolicznościowe dyplomy oraz nagrody – niespodzianki. Serdecznie dziękujemy uczniom za zaangażowanie, przygotowanie pięknych recytacji i uczestnictwo w naszym konkursie. Życzymy dalszych sukcesów!!!

Realizując wymogi rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), Szkoła Podstawowa im. hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowcu pragnie przekazać Państwu informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych w SP Tarnowiec , jak również poinformować o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. Używamy plików cookies, Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat cookies. polityka prywatności .

  Akceptuję cookies dla tej witryny.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk