A A A

Uczniowie chętnie dzielą się z nami sukcesami, które osiągają poza murami naszej szkoły. W czasie wolnym uczęszczają na wiele dodatkowych zajęć, a my bardzo cieszymy się, kiedy udaje im się zaistnieć oraz pokazać swoje talenty i umiejętności szerszej publiczności. W tym tygodniu to uczniowie klasy 1b – Ania i Wiktor, chwalą się swoimi medalami. Taniec i piłka nożna – w tym radzą sobie świetnie, czego dowodem są medale i dyplomy, które przynieśli dziś do szkoły. Gratulujemy i jednocześnie zachęcamy wszystkich naszych uczniów – rozwijajcie swoje pasje i talenty!  Aniu, Wiktorze - jesteśmy z Was dumni!

Realizując wymogi rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), Szkoła Podstawowa im. hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowcu pragnie przekazać Państwu informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych w SP Tarnowiec , jak również poinformować o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. Używamy plików cookies, Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat cookies. polityka prywatności .

  Akceptuję cookies dla tej witryny.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk