A A A

28 lutego w naszej placówce został zorganizowany Dzień Otwarty dla dzieci i rodziców pragnących poznać naszą szkołę, warunki lokalowe i uczących nauczycieli. Przybyłych gości powitała dyrektor szkoły-pani Anna Filar wraz z panią wicedyrektor- Bernadettą Maguda. Rodzice otrzymali wyczerpujące informacje o zasadach rekrutacji, wymaganej dokumentacji oraz ofercie edukacyjnej naszej placówki. W programie pod hasłem „Szkoła na wesoło” przygotowano dla najmłodszych-przyszłych pierwszoklasistów- interesujące zajęcia: Tajemnicza robotyka, Kącik Artysty-zajęcia plastyczne, Język Angielski Na Wesoło, Eksperymenty i naukowe sztuczki, Relaksolandia-zajęcia relaksacyjne w sali sensorycznej i zajęcia ruchowe na sali gimnastycznej- Hobby Horse. Goście mogli zwiedzić szkołę: sale lekcyjne, salę komputerową, jadalnię, biblioteką, świetlicę i bogato wyposażoną salę sensoryczną. Na zakończenie dzieci otrzymały: kolorowe książeczki, ołówki z gumką i papierowe teczki z ulotkami informacyjnymi dla rodziców. Cieszymy się, że dzieci i rodzice mogli poznać naszą szkołę, do której we wrześniu serdecznie zapraszamy.

Realizując wymogi rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), Szkoła Podstawowa im. hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowcu pragnie przekazać Państwu informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych w SP Tarnowiec , jak również poinformować o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. Używamy plików cookies, Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat cookies. polityka prywatności .

  Akceptuję cookies dla tej witryny.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk