A A A

Koniec lekcji, klasówek i prac domowych - I etap edukacji, zakończony.

Talent jest jak kawałek szlachetnego, ale surowego metalu: dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nada” – motto to doskonale charakteryzuje naszych uczniów, którzy przez pierwsze trzy lata nauki wytrwale pracowali, by odebrać świadectwa i udać się na zasłużony wypoczynek. W tym dniu wyróżniono i doceniono nagrodami i dyplomami uczniów, klas trzecich, którzy swoimi wynikami w nauce, zachowaniem i udziałem w konkursach dali przykład swojego uczniowskiego zaangażowania w rozwój osobisty oraz w promowanie szkoły na wielu polach. Uroczystość z tej okazji odbyła się 25 czerwca 2021 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły. Grupę zaproszonych gości na podsumowaniu I etapu edukacji naszych uczniów, reprezentowali wyłącznie przedstawiciele Rady Rodziców. Po uroczystym podsumowaniu wspólnej pracy, przez Panią Dyrektor Annę Filar, przyszedł czas na wręczenie świadectw i nagród uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w konkursach oraz nauce i zachowaniu. Nie zabrakło również serdecznych i ciepłych słów podziękowań dla nauczycieli i pracowników za całoroczną pracę, a rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły. W atmosferze wzajemnych podziękowań i życzeń dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji, uczniowie z wychowawcami udali się do swoich klas, aby podsumować trzyletni czas nauki.

U. K

Realizując wymogi rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), Szkoła Podstawowa im. hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowcu pragnie przekazać Państwu informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych w SP Tarnowiec , jak również poinformować o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. Używamy plików cookies, Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat cookies. polityka prywatności .

  Akceptuję cookies dla tej witryny.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk