A A A

1 października 2021 r., w naszej szkole zostały przeprowadzone wybory do Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzono je kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci zaprezentowali swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie (283), a w głosowaniu wzięło udział 269 z nich. Każdy wyborca mógł oddać tylko jeden głos na wybranego przez siebie kandydata.

Czteroosobowa Komisja Wyborcza w składzie: Nina Filipowicz (klasa 8b), Maja Orczyk (klasa 8a), Magdalena Sondej (klasa 8a) oraz Laura Strojny (klasa 7b) czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania, a po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów. Nadzór nad przebiegiem wyborów sprawowała opiekunka Samorządu Uczniowskiego, Dominika Półtorak.

Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego, w jego skład weszły osoby o największej liczbie głosów i będą one pełnić następujące funkcje:

MICHAŁ MRZYGŁÓD (klasa 8A) - Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego,

KATARZYNA JABŁOŃSKA (klasa 7A) - Zastępca Przewodniczącego,

IZABELA KOSYCZARZ (klasa 8B) - Sekretarz,

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a do współpracy z Samorządem zapraszamy uczniów naszej szkoły z wszystkich klas!

Realizując wymogi rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), Szkoła Podstawowa im. hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowcu pragnie przekazać Państwu informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych w SP Tarnowiec , jak również poinformować o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. Używamy plików cookies, Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat cookies. polityka prywatności .

  Akceptuję cookies dla tej witryny.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk