Nasza szkoła jest wesoła, bo nauczyciele starają się nauczać niezwyczajnie.  Można się tu spotkać z panią Urszulą Gawron, autorką książek dla dzieci „Życie jest piękne…” i dowiedzieć się jak powstaje książka. Można się również natknąć na św. Mikołaja. Innym razem pojechać na wycieczkę do Galerii Artystycznej i wykonać piękną pracę plastyczną. Albo wziąć udział w projekcie „Szkolne przygody Gangu Słodziaków” , czytać książki, wykonać pracę plastyczną i wygrać super podusie przytulanki.

W naszej szkole można też bawić się w teatr, grać w szachy lub w piłkę nożną, albo recytować wesołe wiersze.

Lubimy chodzić do  naszej szkoły.

Uczniowie klasy I „a”:

Szymon, Kacper, Filip, Paweł, Beniamin, Igor, Nikodem, Sebastian,  Tomasz, Bartłomiej.

Realizując wymogi rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), Szkoła Podstawowa im. hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowcu pragnie przekazać Państwu informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych w SP Tarnowiec , jak również poinformować o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. Używamy plików cookies, Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat cookies. polityka prywatności .

  Akceptuję cookies dla tej witryny.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk