Nasza szkoła wzięła udział w konkursie ,,Podwórko Talentów Nivea 2018'' organizowanym przez Nivea. O co walczymy? O zbudowanie podwórka talentów  na terenie naszej szkoły. Podwórko to ma rozwijać talenty dzieci poprzez łączenie zabawy z nauką. Nasi uczniowie nagrali film, w którym pokazują swoje talenty! A mamy ich mnóstwo! Pochwaliliśmy się wszystkim. Co trzeba zrobić teraz? Głosować, głosować, głosować i jeszcze raz głosować. Wyniki konkursu uzależnione są od ilości głosów oddanych przez internautów na konkretną lokalizację. Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą o oddanie głosu na naszą szkołę! Tylko razem możemy wygrać! Wyślijmy link do naszych znajomych, niech pomogą naszym uczniom spełnić marzenie o nowym placu zabaw! Poniżej umieszczamy link, który pokazuje, jak głosować na naszą szkołę i film, który nagrali nasi uczniowie:)

Liczymy na Państwa pomoc i głosy! DZIEKUJEMY!

https://podworko.nivea.pl/

Realizując wymogi rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), Szkoła Podstawowa im. hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowcu pragnie przekazać Państwu informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych w SP Tarnowiec , jak również poinformować o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. Używamy plików cookies, Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat cookies. polityka prywatności .

  Akceptuję cookies dla tej witryny.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk