A A A

Zieleń przy szkole pełni szczególną funkcję – kształtuje stosunek do przyrody, poczucie piękna i postawy ekologiczne młodych ludzi. Teren wokół szkoły w Tarnowcu wraz z nadejściem wiosny pięknieje. W ostatnim czasie, dzięki życzliwości pana Rafała Durasa - właściciela firmy FLORTAR, udało nam się dosadzić brakujące krzewy ozdobne na skarpie i terenie szkoły, co poprawiło estetykę terenu zielonego wokół naszej szkoły.

W imieniu własnym i naszych uczniów dziękujemy za wsparcie.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Tarnowcu

Realizując wymogi rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), Szkoła Podstawowa im. hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowcu pragnie przekazać Państwu informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych w SP Tarnowiec , jak również poinformować o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. Używamy plików cookies, Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat cookies. polityka prywatności .

  Akceptuję cookies dla tej witryny.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk