A A A

Już po raz piąty uczniowie naszej szkoły włączyli się do Ogólnopolskiej Akcji „Szkoła do hymnu”. Jest to akcja ogłoszona przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, polegająca na odśpiewaniu hymnu państwowego w dzień poprzedzający Narodowe Święto Niepodległości. O symbolicznej godzinie 11:11 zaśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”. W tym roku był to czwartek, 10 listopada. W ten sposób społeczność szkolna włączyła się we wspólne świętowanie kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uczniowie pamiętali tego dnia o galowym stroju, kotylionach oraz prawidłowej postawie podczas śpiewu hymnu narodowego. Udział w akcji jest jednym z wielu działań podejmowanych w naszej szkole, mających na celu kształtowanie wśród wychowanków postawy patriotycznej oraz poczucia świadomości narodowej.

Realizując wymogi rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), Szkoła Podstawowa im. hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowcu pragnie przekazać Państwu informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych w SP Tarnowiec , jak również poinformować o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. Używamy plików cookies, Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat cookies. polityka prywatności .

  Akceptuję cookies dla tej witryny.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk