A A A

Trzy razy to o wiele za mało! Na liście absolwentów naszej szkoły w latach 1.09.2011 – 31.08.2017 odczytujemy nazwisko Ksawerego Masiuka. Kto z uczniów naszej szkoły nie rozpoznaje Ksawerego Masiuka! - młodego niezwykle utalentowanego pływaka specjalizującego się w stylu grzbietowym. Ksawery posiada na swoim koncie imponujący dorobek medalowy i liczne sukcesy – brązowy medalista Mistrzostw Świata Seniorów, mistrz Europy juniorów, rekordzista Polski. To tylko niektóre z nich. We wrześniu 2022 roku odbyły się Mistrzostwa Świata Juniorów w pływaniu w Limie, w Peru, które przyniosły Ksaweremu spektakularne sukcesy! Multimedalista Mistrzostw w Peru!!! Został wyróżniony przez FINA jako najbardziej utytułowany pływak – 4 złote medale i 2 brązowe. Jego wynik na 100 m grzbietem został najbardziej wypunktowanym czasem Mistrzostw Świata. Otrzymał wyróżnienie przez Europejską Federację Pływacką LEN – najbardziej utytułowany Europejczyk z grona 7 pływaków zakończonych w Limie Mistrzostw Świata Juniorów. Jesteśmy pod wrażeniem niezwykłego talentu, pracy, determinacji, uporu w dążeniu do sukcesu. Za dwa lata Igrzyska Olimpijskie. Trzymamy kciuki. Ksawery! Duma rozpiera nas – nauczycieli, uczniów Twojej byłej szkoły, mieszkańców Tarnowca, w którym dorastałeś. Jesteś Wizytówką naszej Małej Ojczyzny. Mamy nadzieję, że zrealizujesz zaproszenie i w „zapracowaniu” odwiedzisz progi swojej byłej szkoły! Jeszcze raz zapraszamy i czekamy!

Realizując wymogi rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), Szkoła Podstawowa im. hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowcu pragnie przekazać Państwu informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych w SP Tarnowiec , jak również poinformować o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. Używamy plików cookies, Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat cookies. polityka prywatności .

  Akceptuję cookies dla tej witryny.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk