A A A

Przy świątecznym wigilijnym szkolnym stole każdego roku zasiadają wyjątkowi Goście, by wspólnie poczuć zapach szczególnych dni, by celebrować największe wydarzenie świata, jakim jest BOŻE NARODZENIE. W takich chwilach przenosimy się w sferę najwyższych uczuć – w szczególności wzruszenia. W tym roku Białym Opłatkiem – Chlebem Miłości łamią się z nami – nauczycielami, rodzicami, pracownikami szkoły, uczniami-Agnieszka, Ania, Piotr Pamuła. Jakże niezwykłe to spotkanie... To wyjątkowo uzdolnione muzycznie rodzeństwo – profesjonaliści w swoim fachu – absolwenci naszej szkoły, z których jesteśmy ogromnie dumni. Ofiarują nam dzisiaj niezwykły, muzyczny prezent – świąteczną piosenkę - „NADZIEJA”, której autorkami są nauczycielki naszej szkoły – muzyka i aranżacja – naucz. muzyki Małgorzata Pamuła, słowa – naucz. j. polskiego – Lucyna Onak. Mamy nadzieję, że utwór skłoni Wszystkich do zadumy i przemyśleń. Błogosławionych ŚWIĄT – KOCHANI, BÓG SIĘ RODZI!

Realizując wymogi rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), Szkoła Podstawowa im. hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowcu pragnie przekazać Państwu informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych w SP Tarnowiec , jak również poinformować o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. Używamy plików cookies, Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat cookies. polityka prywatności .

  Akceptuję cookies dla tej witryny.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk