A A A

Drogi Uczniu!

Już 29 września 2020 r., w naszej szkole odbędą się wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, poprzedzone kampanią wyborczą. Ponieważ jesteś członkiem tej społeczności, Twoim prawem i jednocześnie obowiązkiem, jest przystąpienie i oddanie głosu w wyborach.

Jeśli jesteś uczniem klasy VII lub VIII, możesz również sam zostać kandydatem i przeprowadzić kampanię wyborczą, dzięki czemu aktywnie włączysz się w proces kształtowania Samorządu. To również od Ciebie zależy, czy nasza szkoła będzie miejscem, gdzie można ciekawie spędzić czas, więc przyjdź i zagłosuj lub zgłoś swoją kandydaturę.

Kandydatów na przewodniczącego należy zgłaszać do 24 września br., do opiekuna Samorządu Uczniowskiego - Pani Dominiki Półtorak.

Ponadto kandydaci na przewodniczącego mają dostarczyć opiekunowi SU, program w formie elektronicznej, sylwetkę kandydata i zdjęcie (do 25 września). Materiały będą wykorzystane do prezentacji o kandydatach i zamieszczone na stronie szkoły.

Realizując wymogi rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), Szkoła Podstawowa im. hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowcu pragnie przekazać Państwu informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych w SP Tarnowiec , jak również poinformować o przysługujących Państwu prawach z tym związanych. Używamy plików cookies, Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat cookies. polityka prywatności .

  Akceptuję cookies dla tej witryny.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk